TA STRONA UŻYWA COOKIE Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Nie pokazuj więcej
Polski Deutsch
 Boże Młyny
.

Aktualności

Wystawa w Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego, w Kamiennej Górze << powrót
Wystawa w Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego, w Kamiennej Górze
Sobota, 15 Sierpień 2009, godzina: 18:31
Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego usytuowane jest przy pl. Wolności 11 (wejście pod arkadami) i posiada piękne odrestaurowane wnętrza oraz nowocześnie prezentowane zbiory. Jest ono czynne dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.30, a w soboty w soboty i niedziele 9.40 - 15.00.

Dyrektor Muzeum Pani mgr Barbara Skoczylas Stadnik informuje Autora i  BBM, że wystawa BM usytuowana jest na pierwszym piętrze i cieszy się dużą frekwencją. Przesłanie wystawy spotyka się z dużym zainteresowaniem, do tego stopnia, że jest ona niemalże „czytana”. Zwiedzający podkreślają nie tylko komunikatywność, doskonałą profesjonalną aranżację, ale też nowatorskość metody, kompleksowe ujęcie i aktualność tematu. Pośrednio wystawa BM ukazuje doskonały model prezentowania tematów regionalnych i wielkie zapotrzebowanie społeczne na treści religijno-kulturowe umacniające tożsamość mieszkańców Ziemi Kłodzkiej. W trakcie ekspozycji szereg osób nie tylko wyraziło uznanie dla kompetencji i erudycji Autora, ale formułowało postulat formalnego zgłoszenia Wystawy BM do konkursu na najważniejsze wydarzenie i najlepsze opracowanie muzealne roku 2009.


Wystawa "Boże Młyny" w Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego, w Kamiennej Górze
© 2009 - 2021 www.boze-mlyny.eu       Design: WebArt4U
 
0.00671005